Blog

Apokalypsa – Momentka z vlaku

ApokalypsaApokalypsa je určitě jednou z věcí, kterých se něktěří z nás možná obávají. Na toto téma vzniká mnoho filmů, příběhů, knih a dalších námětů. Já osobně se na takové filmy rád podívám a občas přemýšlím, jestli by lidstvo opravdu přežilo a jak bych se v takové situaci zachoval.
A cestou vlakem z Brna se mi povedlo tato momentka, kterou jsem ještě trochu doladil do apokalyptické tématiky. Jak by jste se zachovali v případě, kdyby apokalypsa nastala?

Dobrodružství v Badlands – Co by se asi mohlo pokazit

LebkaCo zlého by se tak asi mohlo přihodit v Badlands říkáte si? Vždyť je to takový nádherný kus přírody kdesi u americké dálnice 94 v severní Dakotě… A ještě k tomu u návštěvnického centra. Vtip je v tom, že jsem čirou náhodou vysloveně zavadil o odpočívadlo, ze kterého se vyklubal zmiňovaný národní park. Ale rozhodně tenhle příběh patří mezi ty nejlepší z mého cestování po USA.

Pokračovat ve čtení „Dobrodružství v Badlands – Co by se asi mohlo pokazit“

Niagarské vodopády – Co a jak

Pokud cestujete za přírodou, jsou niagarské vodopády jedním z takřka povinných míst k navštívení. Niagarské vodopády jsou poměrně úchvatnou podívanou a pěkným přírodním úkazem a ať už na ně koukáte z americké, či kanadské strany, ten pohled zkrátka vyráží dech. Jak se však k vodopádům dostat pokud nemáte po ruce auto a nechcete platit přemrštěnou cenu za ubytování u vodopádů?

Pokračovat ve čtení „Niagarské vodopády – Co a jak“