Fotokniha od Saal Digitals – 8.5/10

Na světě je moje první fotokniha, tematicky zaměřená na to jak jsem se zamiloval do cestování, focení a všeho co s tím souvisí. Fotoknihu jsem vytvořil u společnosti Saal Digital a musím říci, že jsem nadmíru spokojen s jejím vyhotovením.

Přebal fotoknihy

Celkově bych provedení hodnotil 8,5 body z 10 možných. Pozitivně zejména hodnotím kvalitu zpracování, rychlost dodání a šikovný software pro tvorbu fotoalba…

Kvalita zpracování

Zpracování fotoknihy o rozměrech 19×19 cm si nemůžu vynachválit. Fotokniha je z kvalitního materiálu, barvy jsou přesné, stránky jsou lepené a celá kniha vypadá zkrátka poctivě vyrobená.

Software pro tvorbu fotoproduktů

Společnost Saal umožňuje tvorbu vybraných fotoproduktů pomocí webu jejich softwaru. Na tvorbu fotoknihy a práci s obrázky funguje software skvěle. Kritizuji pouze ne příliš viditelnou možnost pro otevření si uložených projektů, dále pak chybějící možnosti přechodů barev a také bych uvítal jistou formu vyznačení fotek, které již byly použity.

Platba, cena a doprava

Rychlost dodání je až neuvěřitelná. Fotokniha byla v mých rukou po třech pracovních dnech. Za dopravu zaplatíte paušál 119 korun. Společnost jinou formu než dodání PPL či DHL či dalším podobným neumožňuje. Zaplatit je možné kreditní kartou Visa, Mastercard nebo pomocí PayPal. Cena mé fotoknihy o rozměru 19×19 cm, s 28 stranami, v lesklém formátu a s odstraněním čárových kódů (za odstranění čárových kódů zaplatíte 150 korun) a spolu s dopravou mne fotokniha stála 1203 korun, což se může zdát hodně, ale kvalita provedení je opravdu prvotřídní. Pokud se Vám to zdá jako velká suma peněz, můžete vyčkat na různé slevové akce, které společnost na fotoprodukty nabízí.
Ceník fotoknih je k naleznutí zde: Saal Digital – Ceník fotoknih

Celkově vzato jsem s produktem nadmíru spokojen a můžu ho jen doporučit. Pokud byste o fotoknihu měli zájem, neváhejte mě kontaktovat. Na následujících obrázcích se můžete podívat na vybrané strany.

Vaše komentáře

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain