Intro do světa internetu

Dlouho jsem přemýšlel jak správně začít se spuštěním této stránky . Navrhnout web smysluplný obsah atd. Možná to znáte. Málo času, strach z neúspěchu, to vše může odradit. A tak po dlouhém vymýšlení co a jak, přišla myšlenka prostě odjet a natočit něco zajímavého, zkrátka začít.

Inu tady to je:


Prvotní myšlenku odcestovat sám nahradila skvělá možnost vydat se na loď respektive plachetnici a strávit několik dní plavbou po Chorvatsku. Jakožto člověk, který chce poznávat nová místa, jsem byl zprvu skeptický a chtěl jsem vidět něco nového. Koneckonců Chorvatsko jsem již mnohokrát navštívil a co nového bych asi tak mohl vidět. Nicméně jsem se o této možnosti zmínil několika kamarádu a pustil se s nimi do debaty.

Možná právě díky tomu jsem se nakonec rozhodl zkusit něco co je pro mě nové. A tak jsem se vydal na loď. O plachtění jsem nic nevěděl a z posádky jsem znal pouze jednoho člověka. A dobře jsem udělal! Získal jsem mnoho skvělých zážitků a nových zkušeností a viděl již známé Chorvatsko z úplně nové perspektivy.

A o tom tato stránka je a bude. Sdílet své zážitky a zkušenosti, ukázat Vám co jsem viděl a pokud to bude v mých schopnostech, předat i něco užitečného, ať už to bude praktická rada, a nebo fotka, která se Vám bude líbit.

 

Caen Ragestorm.

 

Vaše komentáře

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde