Jak těžké je natočit video o Pokémon Go?

Možná si říkáte, jak těžké může být nahrát video z pokémonů. Stačí přeci vzít telefon pustit natáčení a je to. Nic na tom není. Jak jednoduché. Máte vlastně pravdu, ale když nemáte top vybavení tak se může stát souhra podivných okolností a může to trvat i několik hodin, nebo se to nepovede vůbec.

Koláž ze záběrů ve hře pokemon go.
Koláž ze záběrů ve hře pokemon Go.

A přitom vše začalo bez problémů. Stáhl jsem program na nahrávání obrazovky, ten s nejlepším hodnocením. Vyzkoušel nahrát prázdný screen a to se povedlo. Tak jsem pustil pokémony.

Vydal jsem se v Podolí na drobný lov. Program nahrával a já taky. Vše vypadalo ok, já prošel tři pokémon „gymy“ a spokojeně vyrazil zase domů. Cestou jsem to tedy ještě vzal přes Dobešku, ale o tom třeba jindy.

Doma jsem s hrůzou zjistil, že program selhal a nenatočil zhola nic. Proto jsem našel program jiný a chtěl začít nahrávat… Ouha pokemon server down. Vzhledem k provedenému Ddos útoku jsem v sobotu nenahrál už zhola nic. Díky hackeři.

Pokemon evolving

A dnes jsem stál u gymu nahrával a jakkoliv se to zdá nemožné program na nahrávání opět selhal. Zkrátka to video nám asi není souzeno. A nebo je to tou mojí starou sony xperií L?

Caen Ragestorm

Vaše komentáře

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde